Σας ενημερώνουμε ότι κατά τους θερινούς μήνες το σχολείο  θα είναι ανοικτό κάθε Παρασκευή από τις 8:30-14:00 (Εκτός από την πρώτη εβδομάδα του Ιουλίου όπου η θερινή υπηρεσία θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 4-07-2019 τις ίδιες ώρες.)

Ειδικότερα για οποιαδήποτε βοήθεια σχετικά με τους κωδικούς ασφαλείας των υποψηφίων και τη συμπλήρωση του Μηχανογραφικού Δελτίου, οι υποψήφιοι μπορούν να προσέρχονται στο σχολείο την Τρίτη 9-Ιουλίου -2019 και τη Δευτέρα 15-Ιουλίου-2019 από 8:30-14:00)

Οι φετινοί απόφοιτοι μπορούν να παραλαβάνουν τα απολυτήριά τους από το σχολείο σε εργάσιμες ημέρες και ώρες. (Να έχουν μαζί τους την αστυνομική τους ταυτότητα).

Παραλαβή Κωδικών ασφαλείας για κατάθεση Μηχανογραφικών δελτίων 2019

Παρακαλούνται όλοι οι υποψήφιοι να προσέλθουν στο σχολείο από την Παρασκευή 21-06-2019 έως και τη Δευτέρα 15-07-2019, ώστε:

να παραλάβουν τον προσωπικό κωδικό ασφαλείας, ο οποίος είναι απαραίτητος για την κατάθεση του Μηχανογραφικού Δελτίου.

*Ο Κωδικός Ασφαλείας δίνεται δίνεται στον ίδιο τον υποψήφιο ή σε εξουσιοδοτημένο από αυτόν πρόσωπο.

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΥΠΟΒΟΛΗ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΟΥ ΔΕΛΤΙΟΥ ( Εγκύκλιος)

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ ΕΞΕΤΑΖΟΜΕΝΟΥΣ

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ( Για τυχόν απορίες μας παίρνετε τηλέφωνο )

Eξεταστικά Κέντρα Ειδικών Μαθημάτων για τους Γραπτά Εξεταζόμενους Υποψήφιους

Ειδικά μαθήματα ΟΔΗΓΙΕΣ

Οδηγίες για τους υποψήφιους που θα λάβουν μέρος στις

ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΕΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

Βαθμολογία Αγωνισμάτων Τ.Ε.Φ.Α.Α 2019

ΠΡΟΣΟΧΗ !!! ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ Τ.Ε.Φ.Α.Α

( Λόγω Πανελληνίων Εξετάσεων την Τρίτη 18-06-2019 έγινε αλλαγή της ώρας της Υγειονομικής και Πρακτικής Δοκιμασίας. Θα είναι απογευματινές ώρες και συγκεκριμένα 17:00-20:00)

ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Τ.Ε.Φ.Φ.Α.

Πρόγραμμα Υγειονομικής Εξέτασης και Πρακτικής Δοκιμασίας Υποψήφιων Τμημάτων Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού (Τ.Ε.Φ.Α.Α.) (προσοχή διαβάστε το NEO ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Τ.Ε.Φ.Α.Α με την αλλαγή που έγινε)

Προθεσμία υποβολής δικαιολογητικών για τη συμμετοχή υποψηφίων στις προκαταρκτικές εξετάσεις των Σχολών της Ελληνικής Αστυνομίας

Παρακαλούνται οι υποψήφιοι των Πανελλαδικών εξετάσεων του σχολικού έτους 2018-2019 να προσέρχονται στο σχολείο (ώρες λειτουργίας σχολείου) από την Παρασκευή 17-05-2019, ώστε να παραλάβουν το ΔΕΛΤΙΟ ΕΞΕΤΑΖΟΜΕΝΟΥ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ 2019 (Καρτελάκι)

Ενημερώνουμε τους προφορικά εξεταζόμενους υποψήφιους των Πανελλαδικών Εξετάσεων του σχολικού έτους 2018-2019 ότι ως Ειδικό Εξεταστικό Κέντρο ορίζεται το 63ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ, Ορφέως 93 και Αμφιπόλεως, Βοτανικός, Τηλέφωνο 2103472575

Εξεταστικό Κέντρο Αγγλικών για τους Υποψήφιους που εξετάζονται γραπτά.

Ενημερώνουμε τους υποψήφιους των Πανελλαδικών εξετάσεων 2019  ότι εκδόδηκε το ακόλουθο Δελτίο Τύπου για τα Τ.Ε.Φ.Α.Α

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΓΙΑ Τ.Ε.Φ.Α.Α 2019